Pradžia

Renginiai

Visi įrašai

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka svečiuose pas vaikus

Rugpjūčio 11 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos darbuotojos kartu su savanore Elžbieta Aktunovič, kuri padeda organizuoti renginius bibliotekoje, atkeliavo pas vaikus į stovyklą Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre. Tai buvo smagi pažintis su biblioteka ir žinių patikrinimas proto mūšyje „Biblioteka – tai ranka pasiekiamas pasaulis“.

Skaityti daugiau...

Jūros ir Žvejo diena

Liepos 25 d. Kasmiškių struktūriniame padalinyje buvo organizuotas renginys, skirtas Jūros ir Žvejų dienai. Bibliotekos darbuotoja perskaitė vaikams A. Puškino kūrinį „Apie žvejį ir žuvelę“, o renginiui sukurtas tinklelis su žuvytėmis labai sudomino vaikus. Po to visi pasižiūrėjo animacinį filmuką, ir padiskutavo apie savo norus, kad tie norai nevirstų nepagrįstomis užgaidomis. Vėliau vaikai, padedant mamytėms, atliko kūrybinę užduotėlę.

Parodoje „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“ apsilankė svečiai iš Lenkijos

Liepos 23 d. grupė piligrimų – 30-osios tarptautinės piligriminės kelionės pėsčiomis iš Suvalkų į Vilnių dalyvių – užsuko į Rudaminą. Jie apsilankė Rudaminos šv. Mergelės Marijos Gerosios Patarėjos bažnyčioje ir Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, kuriame veikia paroda „Mūsų biblioteka istorijos vingiuose“. Paroda skirta Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos veiklos 80-mečiui.

Skaityti daugiau...