Pradžia

„Padėkime gyvūnams išgyventi žiemą“

Sausio 24 d. Kalvelių S. Moniuškos gimnazijos 7 klasės mokiniai kartu su auklėtoja Lucija Podvorska dalyvavo akcijoje „Padėkime gyvūnams išgyventi žiemą“, kurią organizavo VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio darbuotojos Teresa Pristavka (interneto skaityklos specialistė) ir Natalija Vercholamova (vyresnioji bibliotekininkė).

Akcijoje dalyvavo ir Kalvelių kultūros centro administratorė Vilija Novicka.

Po pietų visi nuvyko į miškininkų namelį, kur laukė miškininkas Kornelijus Indrošius, miškininko pavaduotoja Ilona Polubenko ir medienos specialistas Alfonsas Pristavka. Akcijos dalyviai su savimi atsinešė gyvūnams skirtų maisto produktų – bulvių, burokėlių, morkų ir obuolių, kuriuos paliko miškininkų nurodytoje vietoje.

Miškininkas Kornelijus Indrošius visus pasveikino ir papasakojo apie mūsų miškuose gyvenančių gyvūnų rūšis. Miškininko pavaduotoja Ilona Polubenko pristatė prezentaciją apie gyvūnų išvaizdą, elgesį ir gyvenimo sąlygas.

Labiausiai vaikus sudomino Alfonso Pristavkos pasakojimas apie plėšrūnų gyvenimą miške žiemą. Jis papasakojo apie vilkus ir lūšis, kuriuos sutiko miško keliukuose.

Susitikimo pabaigoje organizatoriai paruošė malonią staigmeną: susirinkusiems buvo pasiūlytos karštos dešrelės. Tikroji atrakcija buvo ta, kad akcijos dalyviai galėjo jas skrudinti ant iešmų virš ugnies.

Inf. ir nuotr. Teresa Pristavka, interneto skaityklos specialistė
Natalija Vercholamova, vyresnioji bibliotekininkė

 

Paveiksliukas