Pradžia

„Advento šviesoje – belaukiant švenčių, džiaugsmo ir vilties“

Šventinis online VRSCB ir struktūrinių padalinių susitikimas
Gruodžio 18 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos ir struktūrinių padalinių darbuotojai susitiko netradiciniu būdu – virtualioje erdvėje. Nepaisant įvairių techninių kliūčių, patirties stokos, nerimo ir baimių, susitikimas praėjo sklandžiai ir visi liko patenkinti.

Pradžioje VRSCB direktorius tarė bibliotekininkams sveikinimo žodžius. Pabrėžė, kad tik susitelkimas ir bendras tikslas, tarpusavio supratimas ir pagalba, atvirumas leidžia stiprinti bendrystę, teikia daugiau pasitikėjimo ir užtikrinimo planų įgyvendinime. Po šilto sveikinimo, susitikimo dalyviai gamino angeliukus iš popieriaus, o po šios edukacinės dalies į svečius atkeliavo tikras Kalėdų Senelis. Netikėtas svečias, savo elfų pagalba, pristatė geriausius VRSCB bibliotekininkų bruožus ir savybes. Susitikimo dalyviai dabar tikrai žinos, kas mūsų bibliotekoje patars sveikos gyvensenos klausimais, kas gali padėti suorganizuoti šventę, kas moka dainuoti arba megzti kepures. Po Kalėdų Senelio palinkėjimų visi bibliotekininkai ant bendros sienos online rašė savo geriausias mintis, sveikinimus, pasidalino 2020 metų pasiekimais ir įveiktais iššūkiais.

Šios netradicinės šventės pabaigoje dalyviai vienbalsiai sutiko ir toliai susitikinėti virtualioje erdvėje, dalintis savo patirtimi, kartu mokytis ir tobulėti, nes tik kartu galime būti stiprūs ir ištvermingi.

 

Paveiksliukas