Pradžia

Praleisk vasarą turiningai: nemokama ekonomikos literatūra moksleiviams ir jaunimui elektroniniu formatu!

Lietuvos laisvosios rinkos institutas, nevyriausybinė nesiekianti pelno organizacija, vasarą siūlo moksleiviams ir kitiems atostogaujantiems ilsinti kūną, bet nepamiršti lavinti proto! Mes sakome – PRALEISK VASARĄ TURININGAI!

Į šalį numestus vadovėlius siūlome moksleiviams pakeisti LLRI išleistomis knygomis, kurios tiks ne tik jau turintiems ekonomikos žinių pagrindus, bet ir dar tik pradedantiems pažintį su ekonomika.

Štai dvi geros naujienos:

Pirma – nuo šiol mūsų knygos ir e-formatu.

Antra, turime net tris nemokamus leidinius, kurie gali praversti besimokant, rašant rašto darbus ar tiesiog norint įgyti ar pagilinti žinias:

 -Ludwig von Mises „Ekonominė politika“: „Knyga, kuri jums atstos kalnus specialios literatūros ir paprastai išaiškins painius dalykus“.
 -Frédéric Bastiat „Ekonominių ir politinių esė rinktinė“: „Nors ir galingos logikos, autorius negailėdamas žarsto sąmojį ir taiklius pastebėjimus“.
 -Murray N. Rothbard „Nuosavybė ir rinkos tvarka“ (ekonominės politikos skaitinių serija): „Knygoje autorius griauna laisvosios rinkos priešininkų ir kritikų argumentus“.

Kitos e-knygos:
 -„Kaina rinkoje“ (rinktinė), 2012
 -„Rinka ir moralė“ (rinktinė), 2011
 -„Konkurencija, monopolija ir karteliai“ (rinktinė), 2010
 -„Pinigai ir verslo ciklai“ (rinktinė), 2009
 -Roland Baader „Pinigų socializmas“, 2012

Knygas galite rasti: www.skaitykle.lt/leidykla/llri