Pradžia

Mokomės su V. Sirokomle.

Boreikiskese
Šiais metais balandžio 3–6 dienomis, tradiciškai mokinių pavasario atostogų metu, jau penktą kartą Lietuvoje vyksta kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“.

Savaitės tikslas – skatinti mokytojus mokytis visą gyvenimą, plėtoti kultūrinę kompetenciją ir suprasti edukacines erdves kaip mokinių mokymosi motyvaciją ir kūrybingumą skatinančią aplinką.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka taip pat prisijungė prie Menų dūzgiu sąjūdžio ir kartu su V. Sirokomlės muziejumi suorganizavo mokytojams „Pažintinę kelionę su V. Sirokomle“. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos pedagogai Bareikiškių muziejuje išgirdo išsamų pasakojimą apie poeto gyvenimą, apie jo kūrybą, susipažino su Bareikiškių kaimo paslaptimis, su V. Sirokomlės muziejaus istorija. Mokytojai sudalyvavo kaligrafijos pamokoje – įmantriai ir dailiai rašė tekstus, aplankė muziejaus ekspozicijas, pamatė etnografinius žmonių dovanotus dirbinius, senovinius daiktus.

Renginio organizatoriai tikisi, kad mokytojai įgytas žinias panaudos darbe ir pakvies savo mokinius į panašius renginius. Tokios netradicinės edukacinės erdvės, be abejonės, prisideda prie mokymosi rezultatų gerinimo, didina motyvaciją tobulėti bei būti kūrybingiems.

Paveiksliukas