Pradžia

„Kalėdos vaikų akimis“

2018 12 18

Kalėdos – tai laikas, kada mes galime stabtelėti, susimąstyti, įprasminti akimirką... Tai laikas, kada būname kartu su artimaisiais. Tai laikas, suburiantis bei vienijantis visus žmones.

Artėjančių švenčių progą gruodžio 18 dieną VRSCB Nemėžio struktūrinio padalinio bibliotekininkė aplankė šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos priešmokyklinės grupės vaikučius ir jų auklėtoja Ireną Bočarovą.

Vaikučiai nusprendė pasidalinti savo mintimis, tradicijomis ir idėjomis kartu su bibliotekininkė. Iš pradžių pabendravome su vaikais apie tai, kaip jie supranta Kalėdas, ko tikisi tą dieną ir kas juos žaviausia švenčių laikotarpiu. Vaikai labai linksmai ir drąsiai pasakojo ką žino apie Jėzaus gimimą, prisiminė Trijų karalių vardus, kiek elnių tempia Kalėdų Senelio roges, kiek Lietuvoje ant Kūčių stalo patiekiama patiekalų. Taip pat kartu su vaikais padarėme Kalėdų Senelio išvaizdą iš popieriaus ir vatos.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė vaikams ir auklėtojai įteikė pynė mandarinų ir palinkėjo laimės, sveikatos ir laimingų Naujųjų Metų.

Paveiksliukas