Naujienos

„LIETUVAI – 100“ VRSCB Eitminiškių struktūriniame padalinyje.

2018 03 01

VRSCB Eitminiškių struktūriniame padalinyje vasario 9–14 dienomis vyko renginiai vaikams, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui „LIETUVAI – 100“.

Vasario 9 dieną į biblioteką buvo pakviesti Eitminiškių pagrindinės mokyklos pradinių klasių moksleiviai kartu švęsti Lietuvos šimtmetį. Moksleiviai kartu su mokytoja I. Makevič pristatė filmuką apie Lietuvą. Po to visi kartu kūrėme Lietuvos šimtmečio medį. Iš spalvoto popieriaus vaikai sukūrė atvirukus ir ant jų užrašė linkėjimus Lietuvai. Atvirukų parodą „Linkėjimai Lietuvai“ galima buvo apžiūrėti bibliotekoje iki vasario 17 dienos.

Renginio pabaigoje bibliotekininkė vaišino svečius tortu, kurį iškepė Lietuvos šimtmečio proga. Visi kartu giedojo tautišką giesmę. Buvo linksma ir smagu švęsti kartu Lietuvos šimtmetį.

Vasario 14 dieną į biblioteką atėjo mažiausi bibliotekos lankytojai (auklėtoja: I. Olševska, R. Kadzevič). Vaikai labai noriai lankosi bibliotekoje ir dalyvauja įvairiuose užsiėmimuose. Šį kartą bibliotekininkė pasiūlė iš spalvoto popieriaus pagaminti gėlę Lietuvai ir papuošti Lietuvos šimtmečio medį. Vaikų sukurtas ir papuoštas Lietuvos šimtmečio medis dabar puoš biblioteką. Renginio pabaigoje dalyviai valgė jubiliejinį tortą, iškeptą Lietuvos šimtmečio proga.

Renginių nuotraukas žr. adresu.