Naujienos

„Atrask. Pažink. Išsaugok“

2018 12 19

Naujas tinklapis kelionių po Vilniaus kraštą mėgėjams „Atrask. Pažink. Išsaugok“ – <www.exploretrakaivilnius.lt>

Vilniaus rajono savivaldybė kartu su projekto pareiškėju Trakų rajono Savivaldybės administracija ir partneriais – Trakų turizmo informacijos centru ir Trakų istorijos muziejumi įgyvendino projektą „Kultūrinio turizmo Trakų ir Vilniaus rajonų savivaldybėse sklaida e. rinkodaros priemonėmis“, kuriuo siekiama, kad visi Lietuvos ir užsienio turistai, keliautojai, nuotykių ieškotojai, istorijos mėgėjai ir legendų gerbėjai išgirstų apie neapsakomus Vilniaus bei Trakų rajonų kultūros ir gamtos paveldo turtus.

Nuo šiol visi norintys daugiau sužinoti apie žymiausias bei įdomiausias Vilniaus rajono vietas gali tai padaryti vienu klavišo paspaudimu. Tinklalapyje „Atrask. Pažink. Išsaugok“ www.exploretrakaivilnius.lt rasite visą reikalingą informaciją apie turistų pamėgtas vietas, pasirinkti jau suplanuotą arba sukurti savo kelionės maršrutą. Taip pat čia galėsite rasti populiariausių lankytinų objektų aprašymus bei vaizdo įrašų galeriją.

Kviečiame aplankyti unikalų ir tradicijų kupiną Lietuvos kampelį bei nepraleisti progos pažinti bei pamatyti Vilniaus rajono gamtos ir kultūros lobynus!