Pradžia

Dėl INFOLEX duomenų bazės.

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 15 dienos skaitytojai vėl gali naudotis lietuviška teisinės informacijos paieškos sistema Infolex. Teisinėje duomenų bazėje galima atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su Lietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Infolex teisinės informacijos duomenų baze galite naudotis Centrinėje bibliotekos Internetinėje skaitykloje bei visose kaimo padaliniuose.

Pastaba: prisijungę prie INFOLEX sistemos, bibliotekų darbuotojai ir lankytojai gali naudotis dalyje „Įrankiai“ esančiomis įvairiomis skaičiuoklėmis.

Prie žyminės skaičiuoklės, puslapio apačioje, yra galimybė atsisiųsti iš karto sugeneruotą žyminio mokesčio kvitą, jei reikia – prašymą dėl žyminio mokesčio atidėjimo ar prašymą atleisti nuo žyminio mokesčio dalies mokėjimo.

Skaičiuoklėse, prie langelių esančiuose klaustukuose, yra įdėti mini paaiškinimai kaip teisingai suvesti duomenis.

Dėl prisijungimo duomenų kreipkitės į VRSCB Bibliografijos informacijos skyrių. 2018 metams VRSCB suteiktos 5 nemokamos INFOLEX prieigos.

                                                                                           Bibliografijos informacijos sk. vedėja Irena Baranovskaja.