2017 04 26

VILNIAUS RAJONO BIBLIOTEKININKĖ DALYVAVO MOKYMOSI VISĄ GYVENIMĄ PROJEKTE

Savanorystė bibliotekose tampa įprasta tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir miesteliuose. Bendruomenių įsitraukimas į kultūros srities veiklas pasireiškia per aktyvų dalyvavimą ir pagalbą bibliotekose organizuojant kultūros renginius, užimant bendruomenės narius edukaciniais užsiėmimais ir kitas veiklas – visu kuo, kas leidžia save laisvai išreikšti, pasidalinti džiaugsmu ir kasdieniais atradimais, nesiekiant sau naudos, bet padedant kitiems.

Skaityti daugiau...
2015 04 16

„Meeting People Carrying Cultures“.

2013 m. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka, bendradarbiaudama  kartu su Nordenhamo miesto viešąja biblioteka (Nordenham, Vokietija) pagal Mokymosi visą gyvenimą programą, pradėjo įgyvendinti tarptautinį projektą, pavadinimu  „Meeting People Carrying Cultures“.

Skaityti daugiau...
2014 12 18

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje skaitymo džiaugsmas siūlomas visiems

Skaitymas – tai ne tik laisvo laiko praleidimo būdas, bet ir savęs bei pasaulio pažinimas, atminties, vaizduotės ir kūrybiškumo lavinimas. Grožinė literatūra naudinga ugdant ir formuojant tarpusavio santykius ir socialinius įgūdžius. Teigiama, kad dažnai skaitantys žmonės yra socialesni ir emociškai stabilesni. Deja, ne visiems žmonėms informacija apie naujausius ar populiariausius grožinės literatūros leidinius yra prieinama lengvai.

Daugiau adresu

2014 09 03

Portalas www.ibiblioteka.lt

Nuo 2013 metų veikia bendras viešųjų bibliotekų e. paslaugų portalas www.ibiblioteka.lt
Portalas www.ibiblioteka.lt  –  tai bendras daugiau nei 70-ties Lietuvos viešųjų, valstybinės ir nacionalinės reikšmės bibliotekų tinklas, skirtas pažangioms elektroninėms paslaugoms teikti: registruotis bibliotekoje ir užsisakyti vieningą skaitytojo pažymėjimą, prenumeruoti visų viešųjų bibliotekų naujienas, užsakyti tekstinius dokumentus, jų kopijas ar skaitmenines dalis, pasinaudoti „Klausk bibliotekininko“ paslauga ir apmokėti už mokamas paslaugas internetu.

Skaityti daugiau...
2014 09 08

Projekto „Bibliotekos pažangai 2“ pradžios konferencija

Projekto „Bibliotekos pažangai 2“ pradžios konferencijoje, kuri skirta Lietuvos bibliotekoms ir jų partneriams, savivaldybių ir centrinės valdžios atstovams bei kitiems kviestiniams svečiams, buvo pristatyti projekto tikslai, uždaviniai ir numatomos veiklos.

Skaityti daugiau...