Renginiai

2021 01 13

„Atmintis gyva, nes liudija“

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kviečia visus prisijungti prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir uždegti atminimo žvakeles, kurios simbolizuoja atmintį ir vienybę. Prisiminkime ir pagerbkime tuos, kurie kovojo už laisvę.

Skaityti daugiau...
2020 12 22

„Šiuolaikinė biblioteka tai ne knygų sandėlis, o naujausių technologijų kūrybos branduolys“

Pasaulis užsidarė. Ištuštėjo per karantiną gatvės, bet tikimės, kad greitu laiku viskas pasikeis į gerąją pusę. Viltis rusena kiekviename žmoguje, tik reikia susitelkti ir palaukti.

Skaityti daugiau...
2021 01 13

„Advento šviesoje – belaukiant švenčių, džiaugsmo ir vilties“

Šventinis online VRSCB ir struktūrinių padalinių susitikimas
Gruodžio 18 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos ir struktūrinių padalinių darbuotojai susitiko netradiciniu būdu – virtualioje erdvėje. Nepaisant įvairių techninių kliūčių, patirties stokos, nerimo ir baimių, susitikimas praėjo sklandžiai ir visi liko patenkinti.

Skaityti daugiau...
2020 11 25

145-osios gimimo metinės

Minint Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 145-ąsias gimimo metines, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kviečia visus pasinerti į virtualią parodą ir artimiau susipažinti su šiuo žymiausiu kada nors gyvenusiu Lietuvos dailininku ir kompozitoriumi. Čia galite pasiklausyti M.K. Čiurlionio kūrinių.

Skaityti daugiau...
2020 11 11

Informacija apie skaitytojų aptarnavimą

Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 29 d. 24:00 val. Lietuvoje paskelbus visuotinį karantiną, atšaukiami visi šiuo laikotarpiu turėję vykti renginiai bibliotekoje, keičiasi skaitytojų aptarnavimo tvarka Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje ir bibliotekos struktūriniuose padaliniuose.

Skaityti daugiau...