Renginiai

2020 07 03

Lietuvos gimtadienis muziejaus karalystėje

Laikoma, kad Lietuvos valstybė pasaulio žemėlapyje atsirado 1253 m. liepos 6 d. kartu su vieningos Lietuvos valdovo Mindaugo karūnavimu. Artėjančio 767-ojo Lietuvos gimtadienio proga, liepos 1 dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos ir jos struktūrinių padalinių – Glitiškių, Nemėžio, Paberžės ir Zujūnų, darbuotojos Elena Radevič, Agata Puncevičienė, Česlava Šatkevič, Renata Gierulska ir Beata Barsul kartu su bibliotekų skaitytojais minėjo šią dieną ypatingai.

Skaityti daugiau...
2020 06 25

Skaitymo popietė „Daktaras Dolittlis ir jo gyvūnai“

Rašytojo Hugh Loftingo knygos apie garsaus daktaro Dolitlio, kuris yra puikus mokslininkas ir visų gyvūnų draugas, nuotykius yra labai mėgstamos ir noriai skaitomos. Šios istorijos yra skirtos visiems vaikams.

Skaityti daugiau...
2020 06 16

Karantinas suteikė naują pobūdį Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos veiklai

Nuo karantino paskelbimo Lietuvoje praėjo tris mėnesiai. Masiniai renginiai buvo atšaukti, o kultūros įstaigų veikla buvo apribota. Daugelis darbuotojų perėjo prie nuotolinio darbo, o visa veikla persikėlė į internetą. Tačiau kultūrinė veikla nesustojo.

Skaityti daugiau...
2020 06 11

Lietuvos žydų genocido atminimo diena

2020-ieji paskelbti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais. Kasmet Lietuvoje yra minima Lietuvos žydų genocido atminimo diena. Birželio 5 d. Kalvelių struktūrinio padalinio darbuotojos organizavo išvyką į Nemežėlio kaimo žydų genocido kapines, esančias Vilniaus rajono savivaldybės Kalvelių seniūnijos teritorijoje. Nuvykus į vietą, buvo sutvarkyti genocido aukų kapai, uždegtos žvakės.

Skaityti daugiau...
2020 05 28

Pasakų skaitymas

Nepaprastai džiaugiamės galėdami Jus pakviesti į pasakų skaitymą tiesiai iš mūsų bibliotekos

Skaityti daugiau...