Velykų džiaugsmas vaikų širdyse Kalvelių bibliotekoje

Balandžio 2 d., artėjant gražiausiai pavasario šventei – Velykoms, Kalvelių vaikų lopšelio-darželio ir Kalvelių dienos centro vaikai susibūrė į šiltą ir spalvingą renginį „Velykiniai margučiai“ Kalvelių bibliotekoje. Šventės tikslas – kurti bendrystę, skatinti vaikų kūrybiškumą, judėjimą ir suteikti daug džiugių emocijų.

Renginys prasidėjo linksmu susipažinimo rateliu, kuris padėjo vaikams atsipalaiduoti ir drąsiai įsitraukti į veiklas. Netrukus visi buvo pakviesti į kūrybines margučių dekoravimo dirbtuves. Čia vaikai galėjo išbandyti įvairias technikas: margučius puošė spalvomis, piešiniais ir raštais. Kūrybinis procesas suteikė daug džiaugsmo – kiekvienas margutis tapo savitas, spalvingas ir ypatingas.

Po kūrybinių veiklų vaikai dalyvavo žaidimuose. Didžiausio susidomėjimo sulaukė Velykinis zuikis, kuris atkeliavo į mūsų biblioteką pasveikinti ir pažaisti su vaikais. Netilo juokas žaidimų metu, kuriuose vaikai išbandė savo vikrumą.

Šventę vainikavo simboliniai apdovanojimai, šypsenos ir bendra nuotrauka, įamžinusi gražią bendrystės akimirką. Renginys dar kartą priminė, kad svarbiausia Velykų žinia – dalintis džiaugsmu, gerumu ir buvimu kartu.