Katalogai ir duomenų bazės

Katalogai ir duomenų bazės

Kviečiame naudotis prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis.
Kai kuriomis prenumeruojamomis duomenų bazėmis galite naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių.

 

Paieška ibiblioteka.lt kataloge

 

DUOMENŲ BAZĖS

Prenumeruojamos:


15min MAX – šiuolaikiško ir unikalaus turinio naujienų portalas, kuriame taip pat rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kt. vakarietiškų periodinių leidinių straipsnių vertimus į lietuvių k.

Prieiga tik iš Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos kompiuterių (adresas: Vilniaus g. 2, Rudamina, Vilniaus rajonas). Dėl prisijungimo kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus.

Delfi Plius – naujienų portalas, kuriame rasite niekur kitur nepublikuojamą profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių k. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų.

Prieiga tik iš Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos kompiuterių (adresas: Vilniaus g. 2, Rudamina, Vilniaus rajonas). Dėl prisijungimo kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus.


EBSCO
– viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis. Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai, dėl kurių kreiptis el. paštu bibliografinis@vrscb.lt.
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.

Naudojimo vadovasPaieška EBSCO Publishing duomenų bazėse.


Infolex
Teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika.

Naudojimo vadovas: Infolex duomenų bazės naudingos funkcijos ir įrankiai.

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus.Vyturys
– 400 svarbiausių e. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, atrinktų pagal amžių, temas ir vertybes. „Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai.

LAISVAI PRIEINAMOS BAZĖS

Eur-Lex duomenų bazė

Europos Sąjungos teisės aktai. Duomenų bazė atnaujinama kasdien.

Lietuvos elektroninės tezės ir disertacijos 

Lietuvos mokslo ir studijų institucijų magistrantūros studijų baigiamieji darbai, daktaro disertacijos, jų santraukos.

Lituanistika

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis. 

Mykolo Romerio universiteto elektroninės knygos
Portale patalpinta daugiau nei 130 laisvos prieigos socialinių, humanitarinių bei tiksliųjų mokslų knygų. Skaitytojai gali rasti jiems reikalingą knygą pagal pavadinimą, autorių arba leidėją.

TAR 

Teisės aktų registras.