Katalogai ir duomenų bazės

Katalogai ir duomenų bazės

Paieška ibiblioteka.lt kataloge

DUOMENŲ BAZĖS

Kviečiame naudotis  prenumeruojamomis ir laisvos prieigos duomenų bazėmis. Kai kuriomis prenumeruojamomis duomenų bazėmis galite naudotis tik iš bibliotekos kompiuterių. 

Jeigu esate mūsų bibliotekos vartotojas, dėl individualaus prisijungimo duomenų prašome kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus arba el. p. adresu: bibliografinis@vrscb.lt. Laiške prašome nurodyti vardą, pavardę, bibliotekos vartotojo pažymėjimo numerį ir el. pašto adresą.  

Prenumeruojamos:

Delfi Plius – naujienų portalas, kuriame rasite niekur kitur nepublikuojamą profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinį lietuvių k. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų.

Prieiga tik iš Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos kompiuterių (adresas: Gamyklos g. 20A, Rudamina, Vilniaus rajonas). Dėl prisijungimo kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus.


EBSCO
– viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas socialinių, humanitarinių, medicinos, technikos mokslo sričių tema anglų ir kt. kalbomis. Prieiga iš bibliotekos kompiuterių ir iš namų. Norintiems naudotis duomenų baze ne bibliotekoje, suteikiami individualūs prisijungimo slaptažodžiai, dėl kurių kreiptis el. paštu bibliografinis@vrscb.lt.
Prisijungimo adresas nuotoliniams vartotojams.

Naudojimo vadovasPaieška EBSCO Publishing duomenų bazėse.


Infolex
Teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami Lietuvos Respublikos teisės aktai ir teismų praktika.

Naudojimo vadovas: Infolex duomenų bazės naudingos funkcijos ir įrankiai.

Prieiga tik iš bibliotekos kompiuterių. Dėl prisijungimo kreiptis į aptarnaujančius darbuotojus.

LAISVAI PRIEINAMOS BAZĖS

e. Paveldas

Bibliotekų, archyvų ir muziejų skaitmeninto kultūros paveldo duomenų bankas, kuriame sukaupta vertingų senųjų knygų, laikraščių, dailės kūrinių, rankraščių, bažnytinių metrikų, garso įrašų ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių.

Eur-Lex duomenų bazė

Europos Sąjungos teisės aktai. Duomenų bazė atnaujinama kasdien.

Lietuvos elektroninės tezės ir disertacijos 

Lietuvos mokslo ir studijų institucijų magistrantūros studijų baigiamieji darbai, daktaro disertacijos, jų santraukos.

Lituanistika

Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimai, kurių objektas yra Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis. 

Mykolo Romerio universiteto elektroninės knygos
Portale patalpinta daugiau nei 130 laisvos prieigos socialinių, humanitarinių bei tiksliųjų mokslų knygų. Skaitytojai gali rasti jiems reikalingą knygą pagal pavadinimą, autorių arba leidėją.

Mykolo Romerio universiteto mokslo žurnalai
Straipsniai įvairiomis temomis iš vienuolikos MRU leidžiamų mokslo žurnalų.

TAR 

Teisės aktų registras.