Naujos knygos

2017 04 10

Palestina

Palestina: laisvė yra labai graži / Giedrė Steikūnaitė – Vilnius: Alma littera, 2017 – 260 p.

Jūsų rankose – unikali knyga. Joje paprasti Palestinos žmonės prabyla savo žodžiais, dalijasi gyvenimo istorijomis. Menininkai, ūkininkai, studentai ir vyresnieji vietos gyventojai pasakoja apie savo kasdienybę – tokią, kokios neišvysime sekdami žiniasklaidos srautą.

2017 04 10

Salos ir jų žmonės

Salos ir jų žmonės: kitos įdomios pasaulio vietos, gyvenimo klausimai / Algimantas Čekuolis – Vilnius: Alma littera, 2017 – 300 p.

Devintoje savo publicistikos knygoje Algimantas Čekuolis kviečia skaitytojus pasidairyti po salas – ir nežinomas, ir girdėtas, bet neabejotinai unikalias. Autorius, puikiai jaučiantis pasaulio pulsą, pasakoja apie įdomiausius įvykius, taip pat apie vyrų ir moterų santykius, mūsų atžalas, ilgaamžiškumą ir mirtį, naujas madas, pateikia įdomių faktų apie gyvūnus. Knyga intriguojanti, praplečianti akiratį.

2017 04 10

Makiažo galia

Makiažo galia / Greta Girdžiūtė – Vilnius: Alma littera, 2016 – 223, [9] p.: iliust.

Greta Girdžiūtė – tarptautinio lygio meistrė, 2016 m. Europos OMC čempionato IV vietos nugalėtoja. Ji ne tik sėkmingai dalyvauja grožio specialistų konkursuose, bet kartu yra makiažo kursų dėstytoja ir dviejų salonų įkūrėja. Ši jauna, ambicinga ir užsispyrusi moteris žavi klientus profesionalumu ir šiltu bendravimu. Knygoje meistrė dalijasi makiažo darymo subtilybėmis ir pataria tik tai, ką yra išmėginusi pati.

2017 04 10

Iškilių asmenybių gyvenimo tiesa

Iškilių asmenybių gyvenimo tiesa: susitikimai su lietuvių kultūros kūrėjais / Juozas Algimantas Krikštopaitis – Vilnius: Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras, 2016 – 311p.

Leidinio pagrindą sudaro autoriaus susitikimų su Lietuvos meno bei mokslo veikėjais, palikusiais ryškią žymę mūsų kultūroje, epizodai. Pokalbiai su jais ir jų kūrinių aptarimai atskleidžia autentiškus kūrybai pasišventusių asmenybių bruožus, jų mąstymo bei elgsenos stilių. Čia taip pat išryškėja jų santykis su laikmečiu, su politiniais bei istoriniais įvykiais, nulėmusiais visuomenės ir asmeninius likimus. Autoriui bendraujant ir kalbantis su leidinyje pristatomomis asmenybėmis, o taip pat nagrinėjant jų kūrinius, skaitytojas turės progos susitikti ir su kitomis įžymiomis mūsų kultūros figūromis.

2017 04 10

Tu gali

Tu gali: [atskleiskite savo galimybes] / Carol S. Dweck; iš anglų kalbos vertė Gediminas Auškalnis – Vilnius: Alma littera, 2017 – 337 p.

Knyga „Tu gali“ kviečia Jus pasukti augimo mąstysenos keliu, nukreiptu į nuolatinį tobulėjimą visose žmogaus gyvenimo srityse – šeimoje, darbe, versle, sporte. Augimo mąstysena padeda mums realizuoti save, tink.