Gražiausia pasaulio muzika – Jūsų namuose

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka lankytojus kviečiame naudotis „Naxos Music Library“ duomenų baze, kurioje rasite daugybę įvairiapusės informacijos apie muziką. Norintys klausyti gražiausios pasaulio muzikos neišeidami iš namų, dėl individualaus prisijungimo slaptažodžio turi kreiptis el. paštu bibliografinis@vrscb.lt

„NAXOS Music Library“ – tai išsami muzikos duomenų bazė, kurią sudaro klasikinės, džiazo, roko ir kitų muzikos žanrų kūriniai, žinomų pasaulio garso įrašų studijų įrašai, kita muzikos mėgėjams naudinga informacija. „Naxos Music Library“ duomenys prieinami išmaniuosiuose telefonuose – tereikia atsisiųsti mobiliąją programėlę NML, kuria galėsite kurti grojaraščius, turėsite prieigą prie beveik 1,5 milijono įrašų ir galėsite klausytis muzikos bet kurioje vietoje.

„NAXOS Music Library“ – klasikinės ir pasaulio muzikos internetinė duomenų bazė, kurioje pateikiami aukštos kokybės muzikos įrašai, informacija apie muzikos mokslą: žanrų istoriją, atlikėjų ir kompozitorių biografijas, muzikos terminų žodynas ir kita. Duomenų bazėje galima rasti ir vertingų lietuvių muzikos kūrinių.

Vartotojai „NAXOS Music Library“ gali rasti:

– garsinių knygų įrašus ir paskaitas apie klasikinės muzikos ir operos istoriją;

– daugiau nei 700 operų libretus ir santraukas;

– muzikos terminų žodyną;

– kūrinių analizes;

– išsamią kūrinių informaciją (instrumentuotė, leidėjai, trukmė, pasiekiami įrašai ir kita).

Patarimus kaip naudotis „Naxos Music Library“ galima rasti ČIA.

Dėl individualaus prisijungimo prie duomenų bazių kreipkitės el. paštu: bibliografinis@vrscb.lt Daugiau informacijos apie Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos siūlomas skaitytojams duomenų bazes galite rasti ČIA.