Introduction

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

Liepos 5 dieną, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kartu su Nemėžio struktūriniu padaliniu pakvietė vaikus į sporto ir loginio mąstymo varžybas „Tu didvyrių žemė“, skirtas paminėti Mindaugo karūnavimo dieną, kuri kasmet švenčiama liepos 6-ąją. Labai džiugu, kad prie komandų prisidėjo ir Juodšilių vaikų dienos centras, kartu su mokytoja Daiva, kuri sukvietė savo auklėtinius dalyvauti šioje šventėje. Iš viso renginyje dalyvavo 3 komandos, kurioms buvo išdalinti  marškinėliai su bibliotekos logotipu. Simboliškai tarpusavyje rungtyniavo Geltonųjų, Žaliųjų ir Raudonųjų komandos.

Pirmiausiai, komandos dalyvavo orientacinėse varžybose, kurias suorganizavo Orientavimosi sporto klubo „Rudamina“ pirmininkas Kostas Duda. Dalyviai pagal žemėlapius turėjo surasti 7 taškus. Visos komandos, išklaususios išsamų instruktažą, stengėsi kuo greičiau įveikti užduotį ir atbėgti prie finišo.

Truputį pailsėję, vaikai rungėsi sportinėse estafetėse, kuriose privalėjo įveikti įvairias kliūtis. Šios užduotys pareikalavo daug jėgų ir sportinės ištvermės. Komandos stengėsi iš visų jėgų. Atsigaivinę ledais, numalšinę troškulį, vaikai toliau sprendė loginius žaidimus ir artėjo prie paslėpto lobio. Teisingai atsakę į klausimus, įminę mįslę, sudėlioję Lietuvos himną ir Lietuvos miestų pavadinimus pagal abėcėlę, supratę, kad trispalves Lietuvos simbolis yra Valstybės vėliava, vaikai nubėgo ieškoti lobio. Raudonųjų komandos narė pirmoji surado dėžutę, kurioje buvo paslėpta karūna, Liepos 6-osios šventės simbolis. Suskaičiavus taškus, išaiškėjo nugalėtojai. Raudonųjų komanda užėmė pirmą vietą, Žaliųjų komanda – antrą vietą, o Geltonųjų komanda užėmė trečią vietą.

Nuoširdžiai visus sveikiname ir dėkojame komandoms už dalyvavimą, už geras emocijas ir puikiai praleistą laiką kartu. Ačiū Juodšilių vaikų dienos centro mokytojai Daivai, Orientavimosi sporto klubo „Rudamina“ nariams, tėvams, vaikams ir visiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo.

0 comments on “Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimas Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas
Copy link
Powered by Social Snap