Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Veriškių struktūriniame padalinyje

Veriškių struktūriniame padalinyje balandžio 23–29 dienomis vyko renginiai, skirti Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei, kuri dedikuota tvarumo temai ir šūkiui „Tvari biblioteka“.

Nuo pirmos savaitės dienos, kuriant tvarų pasaulį, organizuotas nebenaudojamų baterijų surinkimas. Surinktos 152 baterijos. Esame dėkingi visiems dalyvavusiems. Daugiausia baterijų atnešė dvi jaunos šeimos: J. Šarko ir R. Mežonio.

Kitą dieną organizuota akcija „Padovanokim vieni kitiems gerumą per knygą“. Bibliotekininkė su savo skaitytojais papildė knygomis bibliotekėlę, įsikūrusią kaimo aikštėje. Tai gera dovana mėgstantiems skaityti. Džiaugiamės galimybe pasidalinti geromis knygomis ir suteikdami joms progą gyventi ilgiau.

Balandžio 28 dieną buvo organizuota popietė „Kurkime tvarią aplinką“, kurioje dalyvavo vaikai iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos Veriškių pradinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės su mokytoja J. Kaušiniene ir mokytojos padėjėja A. Janč. Popietės metu vaikai sužinojo, kaip reikia rūšiuoti atliekas ir kodėl tai svarbu mums visiems.

Balandžio 29 dieną bibliotekos draugams organizuotas renginys „Pažink biblioteką“. Į renginį atvyko vaikai, neseniai dalyvavę bibliotekos piešinių parodoje „Velykų margutis“ – tai Nemenčinės vaikų darželio priešmokyklinė grupė su mokytoja V. Kimsevič ir mokytojos padėjėja L. Dainovska. Jie susipažino su bibliotekos veikla. Išklausė knygos „prašymą“, kaip gražiai ir tvarkingai elgtis su knygomis. Buvo surengta viktorina, apie knygą ir skaitymą, kurioje vaikai aktyviai dalyvavo.

Bibliotekoje organizuota vaikų darbelių, knygų skirtukų, paroda. Tai vaikų dovana bibliotekai.

22-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, skirta tvarumo temai, praėjo smagiai ir turiningai. Dėkojam visiems dalyvavusiems.