Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kartu su skaitytojais paminėjo Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Savaitės metu bibliotekoje buvo itin gausu renginių, dalyvių ir geros nuotaikos.

Balandžio 25 dieną į biblioteką atkeliavo Rudaminos „Ryto“ gimnazijos 7A klasės moksleiviai su mokytojomis. Vaikai dalyvavo viktorinoje, kurioje reikėjo pademonstruoti žinias apie knygotyrą: knygas ir jų atsiradimo istoriją.

Saulėtą trečiadienio rytą, balandžio 26 dieną, sulaukėme mažųjų skaitytojų iš Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos. Su priešmokyklinės grupės vaikais kalbėjome kaip tapti bibliotekos skaitytojais ir kaip elgtis bibliotekoje. Tikimės, kad knygų skaitymas taps vienu iš įdomiausių vaikų užsiėmimų.

Balandžio 27 dieną bibliotekoje apsilankė Rudaminos lopšelio-darželio auklėtiniai. Vaikų laukė daug įdomių užsiėmimų su knyga, pažintis su biblioteka ir jos taisyklėmis. Mažieji skaitytojai minė mįsles ir prisiminė tėvų skaitytas pasakas. Renginys suteikė vaikams džiaugsmo, lavino atmintį, mąstymą, rišlios kalbos įgūdžius.

Penktadienio vakarą į Vilniaus rajono savivaldybės Centrinę biblioteką susirinko knygų klubo „Pegaso sparnai“ dalyviai. Vakaro metu, klubo nariai prisiminė Jurgio Baltrušaičio asmenybę, kalbėjo apie jo gyvenimą ir skaitė eilėraščius.

Dėkojame visiems už dalyvavimą renginiuose ir dalijimąsi nuomonėmis bei už gerus žodžius bibliotekos kolektyvui. Stengsimės ir toliau kurti nuostabią biblioteką kartu su Jumis.