Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos ataskaitinis susitikimas

2021 metais spalio 7 dieną vyko Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo gerbiami valdžios atstovai: LR Kultūros ministras S. Kairys, LR Seimo Komiteto kultūros pirmininkas V. Juozapaitis, LSA atstovas J. Mickus, Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos generalinis direktorius prof. dr. R. Gudauskas, Bibliotekų tarybos pirmininkė E. Banionytė, LBD pirmininkė J. Steponaitienė.

Susirinkimo metu buvo aptarti nuveikti bibliotekų darbai bei ateities planai. Nepaisant to, kad dėl pandemijos tai buvo itin sudėtingi metai daugeliui sektorių, tačiau bibliotekų adresu skriejo daug gražių žodžių ir pagyrimų už inovatyvų, aktyvų ir nenutrūkstamą darbą kultūros srityje. Bibliotekos puikiai susidorojo su pandemijos iššūkiais ir įgyvendino daug sėkmingų projektų.

Džiaugiamės, kad į viešųjų bibliotekų asociacijos tarybą ir toliau atstovauti viešųjų bibliotekų interesus buvo išrinktas Vilniaus rajono Savivaldybės Centrinės bibliotekos direktorius Miroslav Voitiulevič. Linkime jam ištvermės, sėkmės ir įkvėpimo naujoms idėjoms.