Susitikimas su rašytoju Nerijumi Laurinavičiumi ir aktore Judita Marija Smith

Tarptautinę teatro dieną, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinėje bibliotekoje, rašytojas, aktorius ir atlikėjas Nerijus Laurinavičius į sceną žengė su didžiuliu entuziazmu ir džiaugsmu. Kartu su knygos redaktore ir aktore Judita Marija Smith jis ne tik pristatė savo pirmąją knygą vaikams „Vaisių ir daržovių pasakos“, bet ir atskleidė jos kūrimo istoriją bei suteikė įžvalgų į kūrybinius procesus.

Nerijus Laurinavičius sugebėjo sužavėti auditoriją savo gyvu pasirodymu ir talentingu pasakojimu. Jo kūrybiškas požiūris į pasakų kūrimą sužadino vaikų vaizduotę ir nukėlė į pasakų pasaulį. Judita Marija Smith, kaip knygos redaktorė ir aktorė, pabrėžė knygos svarbą vaikų vystymuisi ir edukacijai. Jos bendradarbiavimas su Nerijumi Laurinavičiumi sukūrė harmoningą ir įkvepiančią knygą, kuri ne tik pritraukė dėmesį, bet ir paskatino vaikus domėtis sveika mityba ir augalų pasauliu.

Renginys tapo ne tik knygos pristatymu, bet ir teatro diena, kurioje kiekvienas dalyvis pajuto džiaugsmą ir kūrybinį potencialą. Šis įsimintinas susitikimas paliko ilgalaikių įspūdžių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Renginio pabaigoje Nerijus Laurinavičius ir Judita Marija Smith atsakė į vaikų klausimus, dalijosi autografais ir fotografavosi su mažaisiais gerbėjais.