Gerbiami skaitytojai

Pandemijos metu, kuomet bibliotekoje nėra galimybės pasiskolinti knygą, bibliotekininkai siūlo pasinaudoti galimybe skaityti el. knygas. Skaitytojai, turintys LIBIS bibliotekos pažymėjimą, kviečiami aplankyti interaktyvią biblioteką www.ibiblioteka.lt.

Portale ibiblioteka.lt galima rasti ir skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas elektronines knygas. Šiandien čia galite rinktis iš daugiau kaip 2 000 el. knygų.

Užsisakyti el. knygas labai paprasta! Visiems, turintiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą, papildomai užsiregistruoti nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti. Jeigu neturite LIBIS skaitytojo pažymėjimo, galite užsiregistruoti portale ibiblioteka.lt dviem būdais: arba tik registruotis portale, arba užsisakyti skaitytojo bilietą ir kartu užsiregistruoti. Visos portalo paslaugos pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. El. knygoms skaityti yra būtinas interneto ryšys.

Pasiskolintas el. knygas galima skaityti 14 kalendorinių dienų (yra galimybė šį laikotarpį pratęsti du kartus) bet kur, kur jums patogu. Vienu metu galima skaityti ne daugiau kaip 2 el. knygas.

Nemokamai atveriamas ir „Vyturio“ lobynas: skaitmenines knygas rasite https://vyturys.lt/kodas/corona; garso knygas – http://bit.ly/vyturioknygos. Taip pat nemokamas knygas galite skaityti https://www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/nemokamos/ arba http://skaitykle.lt/e-knygos/t/nemokamos/.Dalintis2Atgal