Lietuvos humoristas susitiko su Rudaminos bendruomene

Spalio 13 dieną Rudaminoje svečiavosi ypatingas svečiasLietuvos humoristas, scenaristas, TV laidų prodiuseris, vienas iš laidos „Dviračio šou“ įkūrėjų Haroldas Mackevičius. Šį susitikimą dovanojo elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“, valdantis elektros energijos srautus Lietuvoje bei palaikantis stabilų visos elektros energetikos sistemos darbą. Kartu su Lietuvos humoristu atvyko ir šio susitikimo moderatorius – visuomenininkas, renginių, įvairių projektų organizatorius bei vedėjas, Pilietinių iniciatyvų centro vadovas Girvydas Duoblis.

Susitikimo svečias pasakojo apie save, apie savo šeimos istoriją, kuri yra be galo įdomi ir intriguojanti, apie tai, kaip tapo humoristu ir kaip gimė idėja įkurti „Dviračio žinias“. Vėliau tiek žiūrovai, tiek moderatorius uždavinėjo Haroldui klausimus. Laikas prabėgo nepastebimai, nes buvo be galo įdomu klausytis humoristo pasakojimų.

Padėkojus už įsimintiną ir įdomų susitikimą, vakaro svečiams Haroldui Mackevičiui ir Girvydui Duobliui buvo įteiktos atminimo dovanos.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka dėkoja Rudaminos daugiafunkciniam kultūros centrui už bendradarbiavimą organizuojant šį renginį.