Introduction

Skaitykime elektronines ir klausykimės balsinių knygų. „Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka

Skaitykime elektronines ir klausykimės balsinių knygų. „Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka

Ką rasite internetinėje bibliotekoje?

Čia yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Kūriniai suskirstyti pagal amžių (skiltis „Knygos“), klases, o svarbiausia – pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą (skiltis „Mokyklai“). Visas „Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai.

Kaip prisijungti?

Biblioteka pasiekiama mobiliaisiais įrenginiais ir kompiuteriais, tereikia susikurti asmeninę paskyrą www.vyturys.lt svetainėje. Dėl dovanų kodo kreipkitės į bibliotekininką.

Kaip naudotis? Patarimai norintiems nemokamai naudotis prieiga prie skaitmeninės bibliotekos.

Greičiausias būdas sužinoti, ar kūrinys yra bibliotekoje, pasinaudoti paieškos funkcija. Kūriniai ieškomi pagal autorius, pavadinimus, dalis – pagal veikėjų vardus. Pasirinktą elektroninę knygą galima skaityti tame pačiame įrenginyje ir išėjus iš bibliotekos patalpų, o taip pat tada, kai nėra interneto ryšio (namuose, autobuse, kavinėje, parke ar kitose skaitymui patogiose vietose). Patarimai kaip skaityti Vyturio skaitmenines knygas išjungus bevielį ryšį.

Kaip klausytis?

Mokslams ir poilsiui puikiai tiks ir „Vyturio“ balsinės knygos, nuostabiai įgarsintos Virgilijaus Kubiliaus! Jos yra pažymėtos ausinukų ženklu.


0 comments on “Skaitykime elektronines ir klausykimės balsinių knygų. „Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas
Copy link
Powered by Social Snap