Tarptautinė vaikų gynimo diena Nemėžio struktūriniame padalinyje

Saulėtą birželio 1-ąją dieną Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Nemėžio struktūrinio padalinio bibliotekininkė seniūnijos kiemelyje susitiko su Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos pirmokais paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Vaikučius sutiko klounas, kuris sugalvojo labai daug įvairių žaidimų ir pramogų vaikams. Pirmiausia visi dalyviai sustojo traukinuku ir muzikai grojant atliko rytinę mankštą, kuri suteikė daug juoko, džiaugsmo ir energijos. Kupini jėgų mokiniai dalyvavo estafetėse ir žaidimuose. Viena įsimintiniausių užduočių buvo piešimas ant asfalto. Jaunuoliai turėjo nupiešti savo svajonių atostogas, kurių taip nekantriai laukia.

Po visų pramogų išalkę mokiniai kartu su bibliotekininke surengė sau iškylą, kurioje dalinosi savo mintimis bei įspūdžiais.

Po žaidimų ir užkandžių renginio dalyviai nukeliavo į biblioteką. Čia susipažino su peliuku, kuris gyveno bibliotekoje ir išsirinko sau patinkančias knygas. Renginio pabaigoje bibliotekininkė vaikams linkėjo gerų vasaros atostogų ir skatino nepamiršti knygų, kurių skaitymas lavina vaizduotę ir suteikia daug naujų potyrių ir emocijų.

                                                                                                                Česlava Šatkevič

Copy link
Powered by Social Snap