„Misija neįmanoma“

Vasaros pradžia siejama su Tarptautine Vaikų gynimo diena. Birželio 1-ąją dieną ypatingą dėmesį skiriame vaikams, kuriuos ne tik sveikiname, bet ir stengiamės maloniai nudžiuginti.

Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Zujūnų struktūriniame padalinyje vyko nuotaikingas rytmetis „Misija neįmanoma“, kuriame dalyvavo aktyvūs bibliotekos mažieji skaitytojai, Zujūnų gimnazijos 1 klasės mokiniai kartu su nuostabiąja auklėtoja Ana Černel. Susitikimas prasidėjo nuo linksmų dainelių ir smagios mankštos. Viktorinoje „Misija neįmanoma“ dalyvių laukė literatūrinių žinių patikrinimas. Puikios vaikų žinios įveikė šią įdomią, linksmą ir intriguojančią užduotį. Bibliotekos lentynos buvo papuoštos linksma loterija be pralaimėjimų. Na ir žinoma, vaikams buvo įteikti spalvoti balionai!

Žymus lenkų pedagogas, rašytojas, publicistas, gydytojas Janusz Korczak sakė „Nepamiršk, kad patys svarbiausi žmogaus susitikimai – tai susitikimai su vaikais. Kreipk į juos didesnį dėmesį (…)“. Linkime turiningų, prasmingų, smagių susitikimų su įdomiausiais pasaulyje žmonėmis – vaikais.

Copy link
Powered by Social Snap